reviews interviews galleries videos forum members login signup
Top
Hijs_radio
Zoek in het forum
Sponsor
online platenzaak
Velvet
Vinyl, SACD, CD, DVD
Alle genre's. Ook imports!

Laatste posts van St3ff


St3ff
St3ff
aargh gvd,
kheb nog 1 kaartje extra nodig, en het is net uitverkocht.

ALS IEMAND EEN KAARTJE OVER HEEFT PM MIJ DAN!


ik heb een kaartje voor utrecht, maar ik kan niet (ben ziek) ben morgen (donderdag) de hele dag thuis en check hijs wel voor degene die em wil, larixk, als je die voor utrecht wilt hebben, PM mij dan voor 5 uur, dan doe ik em op de bus en heb je em vrijdagochtend, en als je in de buurt woont spreken we wel ergens op een station af..

dus larixk krijgt em in de eerste plaats.. als die utrecht niet bedoeld zijn andere vrij om em te vragen...


Steff

1 Dec ’05 – 00:35
St3ff
St3ff
als je de haken naar rechts maakt betekend het 'dood' en als je ze naar linkts maakt betekend het 'leven' .. die tekens bestonden al lang lang voor dat hitler ook maar geboren was.. maar een architect met enige opleiding zou dit moeten zien ja... tenzij de vorm een practische functie heeft
St :hijs:

4 Aug ’05 – 16:41
St3ff
St3ff
Bernhard, ze bedoelen dat 'pomp die volume' geen correct nederlands is en niet eens lekker klinkt naar mijn mening

St :hijs:

25 Jul ’05 – 12:58
St3ff
St3ff
Hasjstickiedrugs van DC Lama!! vooral de smokers zullen dit geweldig vinden :)

en als je een andere kijk op de wereld wilt: de wereld van Sophie

St :hijs:

24 Jul ’05 – 22:16
St3ff
St3ff
Hier hoef ik echt geen 1000 euro voor, ik zou em met plezier pakken :evil:

St :hijs:

24 Jul ’05 – 20:04
St3ff
St3ff
Misschien wil die je poesje niet meer in elkaar slaan...

St :hijs:

24 Jul ’05 – 19:56
St3ff
St3ff
Flikker die dingen gewoon in de wasmachine :|


JUIST!! als je ze schoon wil houden zet ze dan in je boeken kast


tenzij je je boeken meeneemt die dan vies worden, dus zet ze in een lege boekenkast, oftewel, een kast

St :hijs:

24 Jul ’05 – 19:52
St3ff
St3ff
Ik zag gister die clip van 'het is mooi geweest' die heeft ook wel wat vind ik :) daar spelen ze zelf wel in mee.. hoewel je ook werkelijk niks anders ziet, wat een beetje saai word..

St :hijs:

24 Jul ’05 – 17:54
St3ff
St3ff
ik waardeer iedereen ongeacht hun kleur of andere fysieke beperkingen :P
iedereen is mijn dikke vriend :love:


Ik dacht dat ik de enige Hippie hier was :o :o Ik ben alleen niet dik...

St :hijs:

24 Jul ’05 – 15:00
St3ff
St3ff
clip is wel geinig, alleen jammer dat die kneuzen van "watzgebeurt" daarin reclame krijgen..

verder dope track..


raymzter en de jeugd van tegenwoordig zitten beide bij topnotch toch? dan vind ik het zo gek nog niet.


Raymzter niet meer... z'n vorige (eerste) album nog wel

St :hijs:

24 Jul ’05 – 14:43
St3ff
St3ff
hehe doet me denken aan suicidal tendencies met hun

i hate puff daddy and his friend the dead fatty[/qoute]


I Hate Pop Songs, haha, heb die cd nog boven liggen su casa e mi casa

St :hijs:

21 Jul ’05 – 23:17
St3ff
St3ff
Hij is zeker dope geworden, hoewel ik moet zeggen dat ik als ik het wack had gevonden ik het nooit had gezegt.. haagse zware jongens..

St :hijs:

21 Jul ’05 – 23:09
St3ff
St3ff
@ Mo, kinderachtig om daar grappen over te maken!

St :hijs:

21 Jul ’05 – 20:11
St3ff
St3ff
als je een pakje voor me mee neemt en ergens neerlegt betaal ik je vliegticket

Mo :hijs:

21 Jul ’05 – 20:10
St3ff
St3ff
vloeistof vind ik het beste album omdat het echt een album heeft, spuugdingen is een beetje willekeurig achter elkaar geflikkerd, vloeistof heeft een begin en een eind, de meeste nummers zijn dope in elkaar over gemixt (tempel - verre oosten, concept of niet - beesteboel) dus het is een echt album voor mij, en dat vind ik belangrijk

St :hijs:

21 Jul ’05 – 19:24
St3ff
St3ff
die van de OP naar Extince (braakwater) vond ik ook wel dope Lepri, vooral dat stukje aan het eind van jim morrison.

de beste diss is van opgezwolle naar lost rebels, ze hebben ze helemaal doodgenegeert

St :hijs:

21 Jul ’05 – 17:19
St3ff
St3ff
ik geloof Henk de Mol:

Op je moeder na blijf ik toch wel het vetste


:lmao:


die is van Jiggy J op dat Spacekees internet-album, het nummer heet schijnheilig

St :hijs:

16 Jul ’05 – 00:05
St3ff
St3ff
zonde dat je teksten zo danig achteruit gegaan zijn nu je je meer richt op het rappen...
verder kan ik m hier niet luisteren, soundclick flipt m opeens..


eej eej, ik kan nog steeds wel goede tekst schrijven, maar die schrijf ik niet op flow. =)

En hij staat niet op soundclick hoor :duck:


dus als ik het goed begrijp kan jij alleen OF goede teksten schrijven, of teksten die je niet dope vind maar wel kan rappen.. zie je het probleem? naar mijn mening kan je dan geen dope raps schrijven, word dat schrijver weetje

St :hijs:

14 Jul ’05 – 13:28
St3ff
St3ff
Offtopic: Illsyce & Freaking hou je mond, volgens mij hadden we hier afspraakjes over

St :hijs:

14 Jul ’05 – 13:09
St3ff
St3ff
geweldig man, serieus, dope sfeer

1 klein dingetje, bij jou hoor je het verschil tussen wanneer je praat, of rapt.. ik weet niet of andere mensen dit horen? je krijgt een ander accentje aan je engels.. misschien hoor je het wel als je er op let

dope is het wel, props naar je producer

St :hijs: die af en toe ook wel een compliment geeft ;)

14 Jul ’05 – 01:29
St3ff
St3ff
al 37 views.. haha, de viezerikken

St :hijs:

9 Jul ’05 – 17:48
St3ff
St3ff
heb je dit ook echt op de beat geflowt? ik kan em opzich wel flowen maar niet echt mooi
denk aan maten, als je een beetje ritme gevoel hebt voel je t wel

dit ziet er een beetje uit alsof je dit direct op de computer hebt ingetypt, gebruik eerst word ofzo, ik ben misschien ouderwets, maar pen en papier werkt toch het lekkerst

en bedenk ook waarover je het wilt hebben, dit nummer gaat overal en nergens over, als het ergens over gaat, bedenk dan wat je wilt zeggen en hoe het over zal komen, als je het nergens over wilt hebben, is cool. maar verzin dan iets waardoor het nummer toch iets toevoegt, lekker klinkt door bijvoorbeeld een aparte flow, veel rijms, dat soort dingen

1 liefde

St :hijs:

7 Jul ’05 – 17:20
St3ff
St3ff
Thanks, ik doe m'n best, ik weet niet op je 'ik wil' al had gecheckt? die vind ik persoonlijk het meest gelukt (van mijn shit die ik op internet heb gedropt) beat is van flo

www.soundclick.com/flouptempo you'll find your way

als m'n computer gemaakt is weer nieuwe shit :)

St :hijs:

7 Jul ’05 – 14:24
St3ff
St3ff
Wat bedoel je met opletten in de beat op de base?


hmm.. een beat is opgebouwt uit verschillende dingen, maar de rapper gebruikt eigenlijk alleen de kick en snare (boom bap, boom boom bap) en daar probeert hij tussen te zitten met z'n raps..

St :hijs:

4 Jul ’05 – 15:08
St3ff
St3ff
wat het kabinet nu doet moet gewoon gebeuren... paars heeft t telkens links laten liggen.. nu moeten er vervelende dingen veelal in 1 keer doorgedrukt worden. tot grote onvrede van de nl bevolking. NL bevolking wil gewoon altijd kankeren.


Dat is juist het mooie aan Nederland, onze stakingen! als het moet gaan we weken door (of, gingen?) wij willen geen kernkoppen in europa, startschot voor de hele wereld voor protestacties, de bevolking had principes. weet je wat ze in duitsland doen? heb je 1 dag dat ze gaan protesteren en 'de rebel' uithangen, om de volgende dag weer netjes achter hun bureautje te gaan zitten en braaf het werk weer op te pakken.

En misschien moet de regering sommige dingen laten vallen en gewoon gaan regeren, toen wij allemaal NEE hadden gestemt, gingen ze opeens lopen zeiken over een belg die onaardig was geweest... blijf bij de belangrijke zaken mensen, draai niet om die fuckin zooi heen. heeft ook maar 1 minister of kabinetslid duidelijk proberen uit te leggen wat die grondwet inhoud, het was alleen maar modder heen en weer gooien.

St :hijs:

4 Jul ’05 – 14:03
St3ff
St3ff
Thanks voor de feed, nog verder wat tips? hoe je niet offbeat kan zitten


je moet tijdens je rap goed op de base in de beat letten, laat je niet van de wijs brengen door een melodietje...


St :hijs:

4 Jul ’05 – 13:48
St3ff
St3ff
damn, al t tuig uit den haag op :hijs: bij elkaar...

think I better leave...

St :hijs:

1 Jul ’05 – 22:23
St3ff
St3ff
omdat opgezwolle dope is betekent niet dat gelijk dat iedereen uit zwolle dope is


kut, ik heb net in mijn biografie geschreven dat ik uit zwolle kom, en sticky steez m'n ex is.. leek me wel handig als promotie..

St :hijs:

29 Jun ’05 – 19:05
24 Jun ’05 – 12:55
St3ff
St3ff
Jongen, reageer nu niet de hele tijd op die Rik, hij loopt iedereen op te fokken, laat hem!


jongen, reageer nu niet op rik, maar geef gewoon feedback voor die track :P

St :hijs:

24 Jun ’05 – 02:02