reviews interviews galleries videos forum members login signup
Top
280 bezoekers en 8 leden online.
93blackout, Borriegineel, D-vide, elastiekje, Jakanus, Paars, Rauf, Xwisit
Hijs_radio
Zoek in het forum
Sponsor
online platenzaak
Velvet
Vinyl, SACD, CD, DVD
Alle genre's. Ook imports!

Laatste posts van Rikers


Rikers
Rikers

mocht er iemand toevallig in maastricht zijn met koninginnedag, om 16:30 sta ik met rebzjie op het hoofdpodium in het stadspark


27 Apr ’08 – 20:08
Rikers
Rikers

spacekees & terilekst ft. jiggy & unorthadox–niemand

en inderdaad Kohfie Konneckt–Hetiszover


26 Mar ’08 – 22:40
Rikers
Rikers

nog maar 2 dagen toe kijken, dan kun je ernaar toe gaan

zaterdag dus


24 Jan ’08 – 14:55
Rikers
Rikers

’tis dan ook vooral gericht op Maastrichts publiek, daar zijn de namen wel wat bekender.

ps. Check de nieuwe HIJS sessie voor een track van FlexxFit, ook te zien tijdens dit feestje.
http://www.hiphopinjesmoel.com/articles/2620


14 Jan ’08 – 23:53
Rikers
Rikers

je kunt het proberen, maar ik kan niks garanderen


14 Jan ’08 – 15:58
13 Jan ’08 – 22:46
9 Jan ’08 – 14:05
Rikers
Rikers

–Hoe oud ben je? 22
–Waar kom je vandaan? maastricht
–Wat doe je in het dagelijks leven? voornamelijk student bedrijfskundige informatica


9 Jan ’08 – 12:28
Rikers
Rikers

larix is dan ook niet voor niks de slimste VWO4 leerling op het jeanne d’arc college


9 Jan ’08 – 11:35
Rikers
Rikers

hehe iemand wees mij op het feit dat Extince bij beste album staat hoe kan dat nou? Dat album is op 7 december uitgekomen terwijl je kon stemmen tot 30 november. Net alsof al die mensen op een album hebben gestemd zonder dat ze het gehoord hebben. Onbegrijplijk dat een 3voor12 hieraan mee werkt dacht dat dit een serieuze organisatie was
mensen konden tot 30 november suggesties doenvoor nominaties, maar het is niet zo dat de nomanites alleen zijn gebaseerd op wat mensen hebben gemaild.niet dat ik zo’n extince fan ben, maar een awarduitreiking waarin het album van extince niet eens genomineerd zou zijn, zou ook niet kloppen toch?
Oke als dat zo is dan wordt de winnaar nog vreemder gaat het nou om de stemmen van de mensen of de mensen die erachter zitten

er is toch ook nog geen winnaar? een redactie bepaalt de nominaties, en de mensen kunnen daarop stemmen en bepalen zo de winnaar.
mensen konden tot 30 november suggesties doen voor de nominaties.

en dat def p er niet tussen staat daar kun je het niet mee eens zijn, maar gezien de ‘smaak’ van lijn5/3voor12 niet zo vreemd., ik ben het met veel nominaties niet eens dat ze genomineerd zijn, maar dat extince genomineerd is voor beste album vind ik juist geen rare nominatie


25 Dec ’07 – 15:01
Rikers
Rikers

Een nominatie voor een album die nog niemand gehoord heeft vind ik nog belachelijker.

de nominaties zijn ook pas bekend geworden nadat het album uit was.
je kon alleen maar suggesties doen t/m 30 november. maar de nominaties zelf (die dus niet alleen maar zijn gebaseerd op die suggesties) dus pas nadat het album uit was.
dus zeuren omdat extince genomineerd is, is een beetje zeuren om te zeuren.


24 Dec ’07 – 16:08
Rikers
Rikers

hehe iemand wees mij op het feit dat Extince bij beste album staat hoe kan dat nou? Dat album is op 7 december uitgekomen terwijl je kon stemmen tot 30 november. Net alsof al die mensen op een album hebben gestemd zonder dat ze het gehoord hebben. Onbegrijplijk dat een 3voor12 hieraan mee werkt dacht dat dit een serieuze organisatie was

mensen konden tot 30 november suggesties doenvoor nominaties, maar het is niet zo dat de nomanites alleen zijn gebaseerd op wat mensen hebben gemaild.

niet dat ik zo’n extince fan ben, maar een awarduitreiking waarin het album van extince niet eens genomineerd zou zijn, zou ook niet kloppen toch?


24 Dec ’07 – 15:01
Rikers
Rikers

^ die track sta ik ook opNLHD kerst-collab, sjeweet

tadaaa
http://download.yousendit.com/26C6BDFC58BB3AE4


21 Dec ’07 – 10:23
Rikers
Rikers

neoray:
Beat opzich klinkt dope, vind’m alleen wat onrustig en onplezierig luisteren door volume verschillen in de sample ofzo.
Heb de samplekit niet gehoord, maar je hebt geloof ik maar 1 sample gebruikt nu voor zover ik dat kan horen, ik vind het zelf altijd wel een plus als er meerdere samples met elkaar verwerkt worden. zou ook voor wat meer variaties zorgen. alles is nu tch vrijwel gelijk aan datzeflde loopje. cool loopje, maar na 3 minuten is wat anders niet verkeerd. maar zo int algemeen klinktie dope.

deja:
ik vind je hele basis melodie/loop niet zo, verder weinig op of aan te merken, wat ik bij neoray zei geldt ook een beetje voor jou, maar die basis loop is natuurlijk wel een heel groot gedeelte van de beat, wat er dus voor zorgt dat voor mij neoray de duidelijke winnaar is in deze.

vote=neoray


19 Dec ’07 – 09:15
Rikers
Rikers

hmm heel jammer mensen maargoed wat niet kan kan niet,, ja dan hadde beter rikers en huntr door kunnen gaan


27 Nov ’07 – 13:30
25 Nov ’07 – 09:53
Rikers
Rikers

Nope, myrthe kwam met dit design en daar konden we ons allemaal wel in vinden, dus hebben we dat ansichtkaart concept maar laten varen…

Tracklist:
01. Troubadours klik om te luisteren)
02. Zelfrespect
03. Te Drök met Markan (Pikkatrillaz) klik om te luisteren)
04. De Zon Sjijnt Sjoen met Elke Zinzen klik om snippet te luisteren)
05. Iech Bin
06. Sjarel
07. Drink Op ’t Leve klik om snippet te luisteren)
08. Lup (skit)
09. Mestreechs Kerteerke
10. Echte Meziek met Macro & LuckyLoek
11. Laot Miech
12. Grummele mèt Pudding klik om snippet te luisteren)
13. Zaalig Vaan Ziel klik om snippet te luisteren)


17 Nov ’07 – 15:48
Rikers
Rikers

damn ik dacht toch echt dat rikers die shit ging rippen

bedankt voor het vertrouwen


16 Nov ’07 – 10:33
Rikers
Rikers

ikw as dr al bang voor congrats en succes iedereen


13 Nov ’07 – 01:43
Rikers
Rikers

zo, dnek dat hier de tofste beat van deze ronde te vindn is, en dan bedoel ik niet die van mezelf

vooral bij die break wordt het erg dope, kan nog spannend worden


7 Nov ’07 – 11:29
Rikers
Rikers

deja: de hele sound van de beat vind ik niet zo, die main sample gaat echt irriteren na een paar keer. en de meeste van de samplejtes die er bij komen passen er niet echt bij. dat stukje outor is dan een veraderming omdat die main sample er niet meer inzit.

fl: sample in de intro vind ik leuk klinken, heeft een goede sfeer erin maar de rest van de beat lukt het niet om die te onderbouwen, maar haalt het zelfs weg

beide beats niet echt denderend dus, maar als ik zou moeten kiezen ga ik voor deja


7 Nov ’07 – 11:26
Rikers
Rikers

ik denk dat dit een leuke basis is die je veel evrder had kunnen/moeten uitwerken..


7 Nov ’07 – 11:19
Rikers
Rikers

huntr houdt idd goed stand, en aloewel nox zn beat me net iets te repetitive is, heeftie wel een hele toffe vibe erin en kliktie gewoon erg lekker, vandaar ga ik voor nox


7 Nov ’07 – 11:17
Rikers
Rikers

is natuurlijk moeilijk als dialect band, laat staan als dialect rap band, maar das geen reden om het niet te proberen toch.

voor rowwen heze was er ook niet zo’n ‘soort act’ die iets deed boven venlo


7 Nov ’07 – 00:03
Rikers
Rikers

Rebzjie is een dialectrap band uit Maastricht bestaande uit rappers Misteek (Lup & Misteek), Leor (Trespass), producer Rikers (Echte Limburgse Vlaai) en gitarist Dann (Shadowbreed).

Hun debuutalbum ‘Mèt Mestreechter Compleminte’ verschijnt officieel op 25 november 2007, dan is ook de releaseparty in Cafe The Highlander in Maastricht, maar het album is nu al te bestellen via de website (http://www.rebzjie.com).

De plaat telt dertien tracks en schetst een perfect beeld van datgene waar Rebzjie voor staat: traditie en folklore worden nauw verweven met het geluid van de hedendaagse popmuziek. De songs typeren zich als radiovriendelijk maar bevatten ook een boodschap. Eigen ervaringen en pijn uit de realiteit worden vermengd met het euforische genot van een goed glas bier op het mooiste plein van Nederland; het Vrijthof. Gastbijdragen zijn er van rappers Macro, LuckyLoek en Markan (Pikkatrillaz) en zangeres Elke Zinzen.

Maatschappelijke thema’s worden aangesneden als een stuk echte Limburgse vlaai. Licht verteerbaar en onvoorstelbaar lekker!

Rechtstreeks uit de hoofdstad van Limburg wordt hier een geluid gepresenteerd dat het verschil maakt in de sterk bloeiende hiphopscene van het zuiden des lands.

Niet uit de diepvries maar vers uit de oven is hier: Rebzjie!

rebzjie.com


6 Nov ’07 – 17:31
Rikers
Rikers

ook ingeleverd. was een lastige deze ronde. waar vorige ronde alles meteen op zn plek viel, heb ik deze ronde meer moeite moeten doen, verschillende opzetjes gemaakt maar die waren allemaal net niet. maar toch nog iets ervan kunnen maken..


5 Nov ’07 – 22:22
Rikers
Rikers

alles is wel al zo’n beetje gezegd.

wat ik wel vreemd is dat op murs zn myspace een mooie flyer staat voor een feestje in california waar hij de 27e stond……
dan hadden ze ook eerder dan gisteren kunnen weten dattie niet zou komen.


29 Oct ’07 – 00:00
Rikers
Rikers

Kan je niet ergens blijven pitten dan yo?Je kunt altijd de nachttrein richting Utrecht pakken toch?Mischien een andere aanrader…door de nachttrein te pakken en er heel lang in blijven zitten totdat je de trein kan pakken naar Mstricht!

ik kan met de auto emt iemand mee, dus dat is het probleem niet, maar meer dat ik een hoop geld kwijt ben en dat de arietst die ik het liefste wilde zien, en die de doorslag gaf om wel of niet te gaan, niet komt..maar goed..ik heb het kaartje, niks aan te doen..


27 Oct ’07 – 16:23
Rikers
Rikers

ja ok, maar als ik dit gister had geweten had ik geen kaartje gekocht..maar ja..net even gebeld met de melkweg en ik kan iderdaad gene geld terug krijgen..


27 Oct ’07 – 16:06
Rikers
Rikers

Slecht nieuws.Grand Puba kan niet komen vanwege stakingen in Parijs.Murs is definitief gecancelled, Sean Price komt daarvoor in de plaats.

:O murs was net de reden waarom ik gister toch maar een kaartje heb gehaald..lekker dan..heb dna ook niet meer zoveel zin om helemaal vanuit maastricht hier naar toe tegaan…maar ik ben bang dat ik gene geld kan terug krijgen omdat het niet geannuleerd of verplaatst is..hmm even uitzoeken


27 Oct ’07 – 15:50