reviews interviews galleries videos forum members login signup
Top
Hijs_radio
Zoek in het forum
Sponsor
online platenzaak
Velvet
Vinyl, SACD, CD, DVD
Alle genre's. Ook imports!

Laatste posts van Kahlan


Kahlan
Kahlan
Er is zoierts dat evolutie heet,. en ja feromonen, onder andere gevonden in zweet dragen iets bij voor wat aantrekkelijkheid en yadiyah gelul, neemt nietm weg dat ik het fijn vind als mannen of de PK in kwestie niet als een goor zwijn ruikt 8) . Dus dat hele gelul is leuk en aardig maar Ik iig wil iemand die niet stinkt.

Enne,. BAH voor de tampon-snitchin'boy 'nough said

13 Jul ’06 – 11:01
Kahlan
Kahlan
LOL, Lep, ik wil niet eens gvd weten wie dat is,. GATVER.

Is nog erger dan gasten die aan gebruikte slipjes ruiken. En ik denk dat hij die cafe's ook wel afstroopt. Blij dat ik mijn vuilniszak in de morgen buitenzet,. wat een sick bastard.

ik ben een meisje en ik vraag me af,. hebben meisjes ook dergelijke things naar mannen toe? Ik niet,..meer een aversie naar sommige mannelijke gewoontes (bv tampons e.d.)

12 Jul ’06 – 11:56
Kahlan
Kahlan
ik denk dat meneer snor de beste info kan geven, verder voor feesten: check flyers bij bijv. fatbeats, vraag het winkelpersoneel, bel de artiesten die je ooit hebt 'gehaald'.

Ga naar NIKE town,. just for the fun of it,. als je op verdieping 1 bent en je hebt op verdieping 5 iets gezien,.. hehehe lullen ze naar elkaar via zo'n oordingetje en dan word de shit van verdieping 5 naar nr 1 gebracht,..

Shopping momenten: rommelmarkten en bij ground zero, t.o. het tijdelijke metrostation zit '21st' oid, een onwijze outlet met babyphat tot en met ecko en dolce & gabbana en al dat soort onzin meer. Shop niet op 5th ed maar pak de metro naar 125TH, Wel goed uitstappen en niet denken'oh nee,. ik ben de enige blanke' je telt er 10 in de hele straat, maar is leuk en het is er een stuk goedkoper en je vindt er sneakers,. one of a kind,. voor echt te leuke prijzen!

MET metropolitan Museum of Art,. schuin tegenover het guggenheim, dat museum doe je niet in een dag, selecteer wat je wilt zien en,.. ze hebben een SUGGESTED entrance fee!! rijkste museum van NYC '$15 recommended for adults'weinig mensen weten het maar je kunt dus ook een dollar neerleggen als entrance fee!!dus gewoon $5,- neerleggen pp. Deze tip heb ik van iemand uit NYC.

duane reade voor pijnstillers (kiespijn zuigt en ze hebben echt goede verdovingsspullen LOL). Goed, Yid, de meneer met de snor heeft denk ik wel de 411, De B A jongens zijn aardig, misschien weten zij nog wat feestjes, en anders Tech,.. Maar GAAN!! en lekker de toerist uithangen,.Toys r us rules,. (als ze nog het reuzerad hebben)

19 Apr ’06 – 21:08
Kahlan
Kahlan
hij zou toen in paradiso komen, 24 augustus welk jaar? don't ask!, kaartje and all gekocht,.. de dag van het optreden UIT-buro Amsterdam aan de telefoon: "Het is afgelast"... :x KUT!!

Dus het zou heel, héél mooi zijn als hij optreedt en het ook doorgaat,..wat was dat toen een F* domper

29 Apr ’05 – 20:28
Kahlan
Kahlan
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

11 Apr ’05 – 22:46
Kahlan
Kahlan
@ chees: tenzij je in Malgrat @ de "waikiki bar"bent geweest (trefwoord 'wodka cola') of de foto hebt gezien bij een van de anderen op de foto,.. kan het geen déja vu zijn,... 8)

11 Apr ’05 – 22:30
Kahlan
Kahlan
typisch een geval van media-gemeente-lonsdale -hype en absolute onzin als je het mij vraagt.
Tuurlijk is het vervelend dat een bepaalde bevolkingsgroep de kleding associeert (en daarom koopt) met een gedachtegang die verfoeibaar, racistisch en uitgesproken bekrompen is.

Jammer dat in NL meteen die hype cq tendens ontstaat. Ik heb al 8 jaar lonsdale; alszijnde een cool engels-hip hop- kledingmerk. Zwart blouseje met een bordeaux logootje,. klein en shit. Die lullo's hebben het gewoon misbruikt voor de afkorting en ondertussen is het merk zeer gerespecteerd onder de Reggea & engelsen,..

De jongeren die ideeën aanhangen aangaande 'rechts' zijn een fucking stelltje wankers en willen heel hard vergeten dat het een kledingmerk is dat - in de eerste plaats- door (jaja, even politiek incorrect) negers werd en wordt gedragen,.,
dus ze moeten gewoon zelf een leven krijgen en een identieteit otwikkelen, los van al die politieke mumbo-jumbo: GET A LIVE

11 Apr ’05 – 22:20
Kahlan
Kahlan
ha! wacht maar als die foto goedgekeurd is; ik bij toeval heb ik die gasten ontmoet; eerst ontmoet ik de dj op werk!! ( ik was naar paradiso geweest, maar ziek geworden dus ik had die hele gozer niet herkent)

ga ik na werk naar mn stamkroeg; zit daar een oude vent "I want jazz or hiphop"zegt de barman (die ik goed ken) in zn fonetisch amsterdam-engels: "talk to her " en tegen mij "zoek ff wat poekoe's uit, ik ken het niet' dus ik zit te lullen met die gozer,.... is het de manager van buckshot, afin: hij heeft ons uitgenodigd voor het concert in brussel of whatsoever, backstage and all, kon ik toch het concert es zien,.. HEHEHEHE

dus daar naartoe geweest, de grootste lol gehad. (Barbiegirl was toentertijd een grote hit en ze vroegen zich echt af what the fuckin'song was about,.. uitgelegd,.. ) enne tja.

ik heb begrepen dat het gewoon een gelegenheidsmoment van artiesten uit verschillende disciplines is geweest en dat is niet. Die neger op de foto (Truck aka "Doe-V" o.i.d.) is een van de mensen die met Alicia Keys werkt en tja,. bij apollo zeg ik alleen maar (de aziaat) the,... Invisible Scratch pickles,.. 'nough said,.dacht ik zo. dus ,. gelegenheidscollectief en genieten van wat ze hebben gemaakt: what doesn't kills you makes you stronger,.. ;)

11 Apr ’05 – 22:04
Kahlan
Kahlan
geitenkaas, honing, walnootjes op een: geroosterd brood/toastje/pizza

3 Feb ’05 – 22:31
Kahlan
Kahlan
goddelijke incarnatie (Mahapurusha, Avatar)

etc etc etc had iets te maken met een indiase god,.. gelezen in de donald duck extra 8)

Mijn avatar is een vakantiefoto van 8 jr (?) geleden met mn long ol'muziekvrienden. .. all for the :love: . maar ook de waikiki-bar met vodka-lemon halve liters,..en waar ze onze zelf meegrachte hiphop tapes wilden draaien na ongelooflijk veel zeiken. Those we're the days my friend. ..

3 Feb ’05 – 19:17
Kahlan
Kahlan
zoiets als:
kom vanavond met verhalen
dat de oorlog is verdwenen
vertel ze een duizend malen.
En alle malen zal ik wenen

en dat doe ik,.. zulke haat mag om gehuild worden.

28 Jan ’05 – 02:11
Kahlan
Kahlan
http://www.kon-horeca.nl/smartsite.dws?id=6558&ct=1


In het Burgerlijk Wetboek wordt bepaald dat de werknemer jaarlijks recht heeft op vakantie van tenminste 4 keer de overeengekomen arbeidsduur. Bij fulltime werken zijn dit 20 vakantiedagen per jaar. De CAO zet daar 5 “bovenwettelijke” vakantiedagen bovenop. Dit betekent dat een werknemer die full time werkt, recht heeft op 25 vakantiedagen per jaar. Bij parttime dienstverbanden vindt de opbouw naar rato plaats.


dus
40 hr = (25 dgn X 8 uur)
40 hr = 200 uur per jaar vakantie
(200/40)* parttime aantal uren dat je werkt= aantal verlof uren voor de partimer per jaar.
dus Dat aantal uren/8 (een werkdag)= jouw aantal vakantie dagen.

Bijv. je werkt 1,5 dag = 12 uur p/w = (200/40)*12= 5* 12= 60/8= 7,5 dagen per jaar.

zoiets,,...dacht ik (Correct me if I'm wronggg)



19 Jan ’05 – 18:43
Kahlan
Kahlan
`hahahaha als dat je pijpstandaard is,.. need I say more

16 Jan ’05 – 02:50
Kahlan
Kahlan
20 meter,.. sommige eilanden zijn 20 meter verplaatst,..
de aarde heef 3 microseconds/day. sneller of langzamer rondhaar as bewogen
damnnnn zoveel families die geen verhaal hebben,,

allen DOOD.

over een half jaar spring ik in,,.. voor concrete hulp dannn!!

31 Dec ’04 – 02:31
Kahlan
Kahlan
Damnnnnnnnnnnnnnnnnnn
natuurinjesmoel right back at ya

gewoon heel heel heel veel sterkte&and all that voor iedereen die daar nu moeten overleven.

26 Dec ’04 – 22:35
Kahlan
Kahlan
ik hoop dat ze die oude nrs doennn,,.. dan is het mijn geld dubbel en dwars waard,.. lang leve die kut euro,.. fuck it
tja het spel verandert nooit,.. alleen de

22 Dec ’04 – 23:20
Kahlan
Kahlan
mijn,
can't live with it
can't live without it
:love: :skull:
:thefinger:

22 Dec ’04 – 22:43
Kahlan
Kahlan
@ geenstijl.nl:


UPDATE: De eis is 1,5 jaar gevangenisstraf plus TBS volgens het volwassenenrecht. Toen de rechter meldde dat de borsten van het slachtoffer mogelijk geamputeerd moesten worden vanwege de brandwonden zei Awa tegen de rechter: "Dat is dan haar eigen schuld"... Uiteraard bedreigde Awa de psychiater toen hij inzage gaf in zijn rapport.



Maar ondanks de bril viel Awa snel door de mand. Awa verklaarde het in de brand steken van het meisje namelijk als het resultaat van lange relatieproblemen. Pas toen de rechter in Jip en Janneke taal ging uitleggen dat 'een jongen en een meisje een relatie dan verbreken', leek er heel even een lichtje te branden.



Ook de verklaring van zijn advocaat dat hij een oorlogsverleden heeft als verzachtende omstandigheid is ongegrond: experts hebben daar naar gezocht, maar in het geheel niets gevonden.



Over het feit dat hij zijn twee ex-vriendinnen de gehele zomer mishandelde en uiteindelijk in de fik stak zei hij: "Ik heb er wel spijt van, maar ik sloeg niet lang en hard, en bovendien had ze wel straf verdiend."


De rechtbank had als speciale eis gesteld dat belangstellenden boven de 18 moesten zijn en een geldig legitimatiebewijs moesten hebben. Dit om zijn vrienden buiten de zaal te houden. Dat is gelukt, buiten staan twee pliesies om iedereen te controleren.



Awa is volgens de onderzoekers -letterlijk- een gozert die extreem snel op zijn korte pik is getrapt en daarop extreem heftig reageert.



sterf en bederf denk ik dan,...

16 Dec ’04 – 21:22
Kahlan
Kahlan
Stella en Jupiler vind ik erg lekker,.. bij gebrek aan beter: Grolsch

enne @ yid,.. mijn grote bierglas thuis,.. is er een die jij wilt hebben,... mijn favo glas
Kilkenny! Na een kleptomanische actie 8) geheel in mijn bezit,.. geen flauw idee hoé ik hem heel heb meegekregen,.. waarschijnlijk héél voorzichtig. Was volgens mij met lep.

16 Dec ’04 – 20:28
Kahlan
Kahlan
hehehehe focking 43 euri,.. daar wil ik gvd een show voor á la die up in smoke tour,.. hoef ik niet eens al die gasten voor bij te hebben (dan zou ik er zelfs meer voor over hebben 8) ) maar wel de entourage en shit

en dat zal dus wel niet!

hmmm ik wil hem heeeeeeeeeeel graag zien,.. denk d'r nog even over na,..

16 Dec ’04 – 20:22
Kahlan
Kahlan
hehehehe, ik moet vaak reizen boeken ivm werk (nee ik werk NIET op een reisbureau) maarre wij boeken alles behalve AEROFLOT of whatever the hell that name is,.. ZEER ONVEILIG

check deze site voor een overzicht van crashes ed.:

http://www.turbulentie.nl/

klik maar op veiligheid en dan kan je een overzicht vinden van:
CRASH: Wat is uw risico?
KAPING: Wat is uw risico?

oh ja ff on topic:
Bora when do you need to go, date/month, how long? usually flight prizes depend on which day you go,.. tuesdays can be cheaper.

where do you need to go to? & fly from rotterdam, amsterdam..

if you have to go like two days,.. your usually better off to book to flights,.. it's called a cross pack or something,.. travel agencies usually won't point that cute little fact out but,.. it's there,..

gimme the info and I can make a call on monday,.. for prizes and sooo. (if you'd like me to,..

11 Dec ’04 – 21:14
Kahlan
Kahlan
ik ga ook, ben echt benieuwd naar een paar acts en daarnaast support ik het initiatief gewoon. gewoon een soort van europese hiphop gemeenschap

sjaaatoch!

8 Dec ’04 – 21:14
Kahlan
Kahlan
ik ben ook ietsje ouder dan wat ik hier lees 8)
ECHT WAAR

hoewel ik nog dagelijks op 19 wordt geschat :lol: of 'ben je oud genoeg voor een rijbewijs'
en dat, dat is alleen maar leuk

maar alle dames in de familie hebben dat

8 Dec ’04 – 21:10
Kahlan
Kahlan
een letter van chocolade maar de beste sint had zich vergist,komt zeker door de ouderdom, hij had hem perongeluk in de schoen van iemand anders gestopt.


:lol:

jaja, jij wilde zeker graag mee naar spanje

5 Dec ’04 – 20:54
Kahlan
Kahlan
The office is idd echt zeer briljant

iemand die laatste kerstaflevering gezien :god:

4 Dec ’04 – 02:08
Kahlan
Kahlan
@ Lep: the good ol'days!! 8 jaar geleden???
Wodka Lemon in de Tahiti Bar, Need I say more?

enne Lep mag zeggen wie ik ben :-)

21 Nov ’04 – 22:36
Kahlan
Kahlan
jammerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ik ben niet goed in het vegetarische gedeelte, ik val meer naar de carnivoor kant in mijn omnivoor zijn ;)

21 Nov ’04 – 21:30
Kahlan
Kahlan
@ Ruys: BBQ'tje bij jou thuis van de zomer? HIJS goes outdoors? ik maak een mean-ass sate 8)

21 Nov ’04 – 21:16
Kahlan
Kahlan
hehehehe geenstijl.nl:

De borsten van Georgina zijn NEP
Georgina is hele discussie rondom haar voorgevel een beetje zat. Het soapsterretje dat tot voor kort nog sokken in haar BH moest stoppen om indruk te maken op haar regisseur heeft plotseling een flinke bos hout voor de deur. En beweer nou niet dat mevrouw een borstvergroting heeft ondergaan, want dan krijg je een kort geding aan je broek.

Of zoals ze zelf zegt: "Schrijf het op als feit en dan zie ik je in de rechtzaal en dan gaan we het daar uitvechten." Mooi, hier volgt een mededeling.

De borsten van Georgina Verbaan zijn nep. Dat is een feit.

Tot binnenkort Georgina. Trek iets luchtigs aan want we willen ze wel voelen in de rechtbank...

ben benieuwd :-)

19 Nov ’04 – 21:11
15 Nov ’04 – 18:28