Begin of: Main content

Video's

Reportage laatste Hiphop In Je Smoel radio

See video

Yid en Mista Sweet zijn weer helemaal bijgekomen van de laatste 12 uur Hiphop In Je Smoel. Tijd voor een terugblik van de laatste aflevering van HIJS radio met o.a. livessessies van Tim, Nedertoon, Unknown Eye, De Dichter en Surya. Check de samenvatting van 12 uur live hiphop.

REAGEER!

Al 24 reacties:

let vooral op het einde

hehe dope compilatie!

big up!

hahaha dat einde. te dope. en er stond vast iets schandaligs op camera vast!

die track heeft echt een nieuwe betekenis gekregen. ik was erbij op de avond waar de track over ging maar dit ging nog verder

ook mooi hoe spoorlooz bam zo tegen de deur loopt.

shit is dope! ook leuk om de beelden weer even terug te zien, classic!

Big up! Een waardig einde van 3 jaar HIJS Radio.

Dope. Heldenshit dit! Einde is big baws idd Yid.

Hahaha, kingshit.

Was me een gezellig avondje, dope om er bij te zijn!

gelukkig valt het voor mij op dit filmpje nog mee, behalve dat die ingang voor mij op dat moment net iets te smal was.. dope filmpje voor de rest.. het einde helemaal.

vet

blijft nog steeds jammer dat niet op film stond dat risskant half van de trap pleurde haha

Hahaha nice gemonteerd

Voor de mensen die dit erg vonden, ben ik blij dat ze me niet vaak zien.. dit was nog indrinken

fucking dik!
brrrrrrrrraaaaaaaaaaaappppppppppp…

ik was er niet bij

Quote:
Hahaha nice gemonteerd Voor de mensen die dit erg vonden, ben ik blij dat ze me niet vaak zien.. dit was nog indrinken

haha wij moeten es gaan zuipen. volgens mij ken je dr wel wat van ja

Wat de fok is dit.
Dax er nieteens ingeedit?
Dax was kk hard
HIJS begint echt fokkin wack te worden.

Quote:
Wat de fok is dit.Dax er nieteens ingeedit?Dax was kk hardHIJS begint echt fokkin wack te worden.

Dax ga je hier nou onder een andere naam je ongenoegen tonen? dat is pas wack hehe. Geruchten zijn er dat er een aparte video van Dax komt maar ja als Dax HIJS toch wack vindt dan komt er misschien toch niet

denk je dat ik dax ben ???
whaha
Kheb em 1 keer ontmoet, vaak keer live gezien.
Vind em gewoon dope

Quote:
denk je dat ik dax ben ???whahaKheb em 1 keer ontmoet, vaak keer live gezien.Vind em gewoon dope

ja dat denk ik ja hehe

kan je ip trace doen?
Dax zit toch in amsterdam?
Ik duidelijk niet.

Ik ben niet BroodjeAAP.

Leuk filmpje verder. Wel jammer dat ik er niet in zat maar vind het ook niet erg. Jammerder dat er gelijk van uit wordt gegaan dat ik die reactie heb gepost. Maarja, het beste voor 2010!

Peace, Dax.

Quote:
Ik ben niet BroodjeAAP. Leuk filmpje verder. Wel jammer dat ik er niet in zat maar vind het ook niet erg. Jammerder dat er gelijk van uit wordt gegaan dat ik die reactie heb gepost. Maarja, het beste voor 2010!Peace, Dax.

ja dat leek me wel wat voor jouw kan toch? misschien komt er nog een filmpje van jouw alleen omdat je zoveel hebt gedaan die nacht, dat was ook het uitgangspunt.

Haha, nice dat je zo over me denkt.. Ik krijg juist altijd problemen met de dingen die ik onder mijn eigen naam zeg, dat is wel genoeg

PS: en laat ik dan maar ook voor de zekerheid maar meteen zeggen dat ik ook niet degene was die in de wodka had gepist G

Quote:
Haha, nice dat je zo over me denkt.. Ik krijg juist altijd problemen met de dingen die ik onder mijn eigen naam zeg, dat is wel genoeg PS: en laat ik dan maar ook voor de zekerheid maar meteen zeggen dat ik ook niet degene was die in de wodka had gepist G

haha nee dat was Patreez maar dat lag erg voor de hand

goddamn ik heb medelijden met de mensen die die flessen mee naar huis hebben genomen hehe

REAGEER!

met Facebook:

Begin of: Additional content